Komentáře může vkládat pouze přihlášený uživatel. Přihlašte se, nebo se prosím zaregistrujte.

Monika (2019-01-17 12:08:47)

Objednala jsem si 17.1.2019 polední menu: Brokolicový krém a Sýrovou variaci s hranolkami (týdenní menu). V sýrové variaci: Eidam dobrý, nivová koule studená a hermelín byl nejen studený ale obsahoval i zapečené vlasy. Opravdu velmi ¨chutné¨ jídlo za 140 Kč!

Pavel Toušek (2018-12-22 08:08:35)

PS:....Já jsem zde slavil promoci,syn zde slavil promoci,i vnuk u vás bude slavit promoci.

Pavel Toušek (2018-12-22 08:07:02)

Příjemné prostředí,ochotný personál,vynikající jídlo.

Michaela Brabcová (2016-11-06 13:59:08)

Pro tuto restauraci přidávám plné hodnocení, příjemné prostředí, úžasná obsluha a co se týče jídla byla jsem nadmiru spokojena. Tuto restauraci mohu jen doporučit!

Libor Stepina (2015-02-24 20:04:33)

V sobotu 21.2. jsme byli s manželkou po několikáté na kilových zebirkach. Zebirka vynikající jako vždy, připomínka pouze k velmi malému množství příloh. Tzn hořčice, křen, zelenina. Ke kilovym žebrům by bylo vhodné podávat jednoznačné vetší množství příloh, doporučoval i pravý strouhany křen, kozí rohy, vice okurek.... V minulosti jsme si dali panenku Texas na jehle s třemi volitelným omackami, které neslo naprosto zkonzumovat vzhledem k množství. Naopak bych k žebrům přidal. Jinak restauraci porad považujeme za špičkovou.

Michal JeliboKekel mladší (2014-12-09 12:06:14)

Dnes jsem byl na meníčku a byla to naprostá balada. Obsluha velmi příjemná a neméně rychlá a to jídlo? Srnčí se šípkovou, ragú z panenky i tortilla s kuřecím masem? Vše na 1*!!! Jen tak dál.

marbla (2014-01-20 13:29:25)

Hodnocení včerejšího oběda tak na 3. Stůl skoro ve tmě a osvětlení nerozsvícené. Jídla ze zvěřiny jen na prostírce a bez cen. Šípková omáčka hutná - jedla jsme tedy o hodně lepší a pečené šípky, nebo co to bylo položené na mase, nestravitelné. Polévka výborná, obsluha celkem rychlá.

Garnett (2013-09-04 14:21:59)

Strašná doba než k nám došla obsluha, jídlo nedodělané. Po 4 letech kladných zkušeností je čas na změnu

Michaela Z. (2013-09-01 12:27:43)

Skvělá restaurace, obsluha je velice ochotná a příjemná, jídlo luxusní. Rozhodně doporučuji, moc jsme si pochutnali!!!

Lukáš (2013-04-24 13:14:28)

Dobrý den, dnes jsme byli u Vás na obědě a dali jsme si: Menu 4: 300g Italské Spaghetti Carbonare se šunkou Prosciutto sypané sýrem... Opravdu si myslite, že lze na Spaghetti Carbonare hodit sýr jako eidam?...:-( no v čechách lze vše... Jindy nám u Vás opravdu chutná...:-)

Jitka Be?anová (2013-02-10 11:11:51)

V pátek jsem byli s přítelem v restauraci na večeři. Vzhledem k tomu, že známe restauraci z dob minulých, tak jsem moc nevěřila komentářům, které jsem našla zde, nebo na facebooku. Upřímně řečeno, myslela jsem si, že to píší zaměstnanci restaraurace sami. Po páteční večeři můžu podepsat vše positivní, co tu kdy bylo napsáno. Nečekejte zde něco co, by jinde neměli, "jen" je tu všechno dotaženo do konce. Od profesionální obsluhy, širokého výběru zajímavých piv, pohodových cen, rychlého servisu, vynikajících jídel až po detaily, jako např. voda a ubrousky na umytí rukou po konzumaci žeber, cibulovo-pórkové chipsy, jako součást salátu k obloze, výpek ze žeber v samostatné misce... Byli jsme zde prostě spokojeni. Pokud bych měla hledat malé vady na kráse, tak bych zkusila navrhovala pozměnit servírování vepřové panenky ve slanině na hříbkách. Jehla byla velmi efektní a to, jak mi servírka maso z jehly sundala bylo velmi profesioální. Jen ten špalík z okurky, který mi na talíři zůstal, byl trochu "divný". No a doporučovala bych zainvestovat do webových stránek. To, že tu není jídelníček a kompletní a aktuální nápojový lístek, stejně tak jako neprofesionální: "Máme tu pro vás 3 akční nabídky. Chcete je zobrazit?", zbytečně kazí dokonalé renomé restaurace. Ale to jsou jen drobné vady a i přes ně, je Restaurant Rubín v našem rádiu nejlepších restaurací a vřele ji ve svém okolí doporučujeme.

Jitka Svobodová (2013-01-20 11:08:48)

V restauraci Vás přivítá milý a usměvavý personál, profesionální za všech okolností, jídlo je velmi chutné a luxusně servírované. Vracíme se sem často pro širokou nabídku nejen jídla, ale i nápojů, kde jsme si oblíbili ochucená piva. Určitě přijďte taky, budete odcházet s dobrou náladou a gastronomickým zážitkem :)

Gábinka (2012-12-28 17:29:18)

Restaurace Rubín aneb RUBEC Vždy když zajdem do Rubecu, nechodíme jenom z hecu. Jídla skvěle připraví, píva rychle přistaví. Obsluha je excelentní, kvalitní i stylová, prostě je už taková. Doporučujeme Rubec všem, stojí za to přijít sem. Děkujeme převelice, zážitků je stále více. Zákazníků plné stoly, Ať Vám Rubec dobije vrcholy. Úspěchy a správný krok, přejeme Šťastný Nový rok.

Roman (2012-12-15 11:09:21)

Včera jsme byli v restauraci s kolegy z práce. Obsluha byla výborná(hlavně Terezka a Petra), jídlo taktéž výborné, prostě spokojenost. Zase si to někdy zopakujem.

anonym (2012-12-13 20:54:33)

Nedávno jsme byli v této restauraci. Ten večer byla restaurace úplně plná a my jsme si objednali jídlo. Měla jsem chuť na na gnochi se sýrovou-nivovou omáčkou. Jídlo nám donesli s malým spozděním, vzhledem k přeplněnosti. Když nám jídlo přinesli, již barva omáčky mě trochu zarazila, byla hnědá. U sýrové omáčky bych předpokládala barvu spíše světlou. Po prvních soustech sjem byla celkem zaražená. Začala jsem nacházet připálené kousky. Jídlo jsem reklamovala a personál mi přišel říci, že reklamaci nemohou přijmout, že jídlo je úplně v pořádku, že prý ho i ochutnali a ta divná chuť je díky parmazánu. Když jsme podotkla, že tam jsou připálené kousky, tak na to bohužel již nikdo nereagoval. Takže jsem zaplatili i za jídlo, které bylo uděláno ve spěchu a jelikož restaurace byla plná, tak nebyl čas to napravit. To bych ještě pochopila, ale že si nechali zaplatit za jídlo, které jejich zákazník reklamovat, tak to se mi opravdu nelíbí. Toto by si neměla taková restaurace dovolit. Mimichodem jídlo jsem reklamovala poprvé v životě, takže opravdu to nebylo v pořádku.

Ludmila Krahulová (2012-11-12 21:05:22)

S manželem, dcerou a zetěm jsme byli v sobotu v restauraci na večeři před divadelním představením. Dali jsme si steaky, které můžu všem doporučit nejen pro jejich vynikající chuť, ale i pro zážitek ze servírování, které jsme takto zažili poprvé. Přistoupili k nám číšníci (každý z nás měl svého) a na rozpálených pánvičkách, přímo před námi, dokončovali přípravu steaků. Narosto profesionálně a sehraně. Potom nám jejich kolegyně naservírovaly přílohy a výsledek byl prostě dokonalý! Byli jsme tam poprvé, ale rozhodně ne naposledy! Zkuste to také, ale raději si udělejte rezervaci, opravdu tam mají "šrumec", protože to tam stojí zato a už to asi hodně lidí ví !!! :-) :-) :-) LIDA

Zuzana (2012-11-12 12:17:48)

V sobotu jsme s kámoškama a samozřejmě našimi detičkami v pravé poledne zašly na oběd. V restauraci byl neskutečný šrumec, ale vše na neuvěřitelné profesionální úrovni. Nestačily jsme se divit!!! Hned od vstupu se nám věnovali, usadili nás, děti okamžitě dostaly omalovánky, hned jsme si objednaly a pak bez dechu sledovaly, co se v restauraci děje. Všichni kmitali s úsměvem a přehledem. Neuvěřitelné! A to nebylo ani místečko volné, prostě plná restaurace lidí na jídlo, v salónku svadba, do toho Martinské hody a husy. Já jsem v úžasu už 2.den a všem o tom vykládám. Takže, když do restaurace, tak jedině do Rubínu. A co se týče jídla, krása a chuť výborná!!! Zuzana H.

Helena Kirschbaumová (2012-10-21 14:57:33)

Naprosto úžasná restaurace v Brně,s manželem je naše nejoblíbenější :-) Vše je doladěné do posledního puntíku, obsluha je velice ochotná a příjemná,nic pro ni není problém :-) Jídlo je famozní,dovolila bych si říct,až luxusní. Prostě je vše dokonaléééé a pokud nevíte kam zajít na dobré jídlo tak doporučuji zajít právě sem:-)

Přijímáme stravenky:
Gastro PASS Le Cheque Déjeuner Ticker Restaurant
Rychlý kontakt

Restaurace Rubín Makovského nám. 1, Brno-Žabovřesky
Po-Ne: 11:00 - 24:00 hod
Tel: +420 541 212 796
  +420 776 336 813
Mail: info@restauracerubin.cz
Web: www.restauracerubin.cz


  • Parkování
  • Bezbariérový přístup
  • Tématické dny
  • Wi-Fi
  • Nekuřácké prostory
  • LIVE přenosy
  • Rauty, oslavy, firemní akce